منتظر بمانید!

درباره رویداد کارآفرینی پردیس تک

پردیس تکبرنامه جامع آموزش و توانمندسازی راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه تکنولوژی است.

دانشگاه آزاد پردیس

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به سال ۱۳۸۵ در قطعه زمینی با مساحت ۵۴۱۲ متر مربع و بنایی با مساحت ۱۷۸۰ متر مربع در شهر جدید پردیس (کیلومتر ۲۵ جاده آبعلی در شرق تهران) تأسیس شد و در بهمن ماه ۱۳۸۵ با پذیرش ۳۴۵ دانشجو در مقاطع کاردانی در ۶ رشته، مکانیک خودرو، کامپیوتر، تربیت بدنی، معماری، حسابداری و الکتروتکنیک فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر این دانشگاه با ۷۲۰۰ برگزار کننده ۲۹ رشته مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد است. و …

اطلاعات بیشتر

پارک فناوری پردیس 

پارک فناوری پردیس به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگترین پارک فناوری کشور با مجوز شورای گسترش آموزش عالی در سال ۱۳۸۴ در زیرمجموعه نهاد ریاست‌جمهوری و با همکاری تعدادی از دانشگاه‌ها و مراکز علمی – پژوهشی کشور با هدف تجاری‌سازی دستاوردهای فناوران و ایجاد بستر مناسب برای رشد فناوری و توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان تاسیس شد.

به عنوان یکی از سازمان‌های زیرمجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، تاکنون بیش از ۲۴۰ واحد فناور دانش‌بنیان از بین بیش از ۱۹۰۰ متقاضی در حوزه‌های فناوری‌های پیشرفته همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیست‌فناوری، فناوری نانو، مواد جدید، مکانیک و اتوماسیون به عضویت پذیرفته شده و این واحدهای فناور توانسته‌اند مراکز تحقیق یا دفاتر طراحی و مهندسی خود را در پارک فناوری پردیس ایجاد و مستقر نمایند.

رویداد پردیس تک…

پردیس تک، مجموعه رویدادهای کارآفرینانه است که به علاقه‌مندان و صاحبان ایده کمک می‌کند تا مسیر درست را برای کشف توانایی‌های خود پیدا کنند. در این سلسله رویدادها، چیستی استارتاپ، ایده‌پردازی، اعتبارسنجی ایده و اجرای آن بصورت اصولی بیان می‌شود. هدف نهایی پردیس‌تک توانمندسازی شرکت‌کنندگان و تبدیل آنها به کارآفرینان موفق است.

  • سخنرانی و کارگاه آموزشی
  • پنل تخصصی بررسی چالش‌ها و فرصت‌هی راه‌اندازی کسب و کار
  • نشست انتقال تجربه با مدیران شرکت‌های مرکز رشد پارک فناوری پردیس
  • آشنایی با پارک فناوری پردیس
  • با حضور کارآفرینان برتر

پوستر

آدرس:

شهر جدید پردیس، فاز 6، نرسیده به پارک فناوری مجتمع 25 هکتاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

تلفن : 4286756-021